Bust Size gjirit krem, opinione, komente, manual dhe përvojën personale

unë kërkoj falje Paraprakisht për shkak të cilësisë së dobët të përkthimit, gjuha nuk është amtare për mua, kështu që unë kam përdorur shërbim të një përkthyesi.

unë dua të ndaj përvojën time në blerjen dhe përdorimin e gjirit krem Bust Size. Unë të parë u bë një nënë e shumëpritur fëmijë. Ushqimi çështje për mua ishte zgjidhur menjëherë. Fëmija ka nevojë për qumështin e nënës së, pra që nga dita e parë kam filluar të bëjë një djalë për gjoksin e tij. Ai mësoi shumë në mënyrë aktive për 10 muaj. Pas kalimi te një tjetër i ushqimit, e kuptova që Sisët e mia kurrë nuk do të jetë e njëjtë.

gjendja e Saj la shumë për të dëshiruar. Ajo zgjati dhe sagged, nuk ishte mezi të dukshme shenjat e shtrirje, lëkurë të dukej e zbehtë dhe e thatë. Të mbështetet në kirurgji, unë nuk mund të jam alergjike. Për të gjetur mjet të drejtë, kishte për të rishikuar një shumë e faqet dhe të lexoni një numër të madh të rishikimeve, edhe mjaft kohët e fundit, një mik blerë këtë mjet, dhe atë mendim që më ndihmoi për të zgjidhur problemin. Si rezultat i kësaj, zgjedhja ra mbi krem të Bust Size.

Krem për gjoksin augmentation

Pse ky krem është Bust Size?

Para se të keni blerë këtë mjet, unë kam studiuar përbërjen e tij. Komponentët që janë në të, janë të sigurta dhe natyrale.

 • Deoxymiroestrol. Kjo substancë është e origjinë bimore, të cilat për nga përbërja e saj është e ngjashme me hormoneve femërore estrogjenit. Ajo ka vetitë e pull-UPS, stimulon rritjen e gjëndrrat e qumështit, rregullon metabolizmin. Ngadalë por në mënyrë efektive, të bën të gjirit të bukur dhe të fortë.
 • Ekstrakt nga rrënjët e Pueraria Mirifica. Në Kinë dhe në Tibet një kapuç të quajtur “gratë e vitaminës”. Shërimi fuqinë e bimëve që ajo është në gjendje për të grumbulluar phytoestrogens, që kryejnë punën parandaluese, dhe nuk u lejohet të formojnë tumoreve të gjirit. Në lëkurën e gjirit merr ushqim dhe lagështi.
 • Rose naftës. Kur përdorni krem me këtë ekstrakt të lëkurës së gjirit bëhet elastike dhe elastike, e shënon shtrirje të bëhen të padukshme.
 • Vitamina dhe minerale të përfshira në përbërjen, kanë në përgjithësi një përforcim në fuqi në femra e shëndetit dhe për të ndihmuar për të zgjidhur themelore problem të vogël ose të sagging Zemrat.

avantazhin e prodhimit të gjirit është se kjo nuk ka efekte anësore dhe nuk shkakton reaksione alergjike. E vetmja contraindication – gratë shtatzëna dhe laktacionit.

Si për të blerë krem Bust Size

Lexo vërtetë kritikat e konsumatorëve, dhe duke kërkuar në fotot e grave që tashmë e kanë ndjerë efektin e pyes veten të drogës, kam vendosur për të blerë e Bust Size. Por në farmaci nuk është shitur, sepse mjet që nuk i përket farmakologjike të grupit në tregun e lirë, ajo gjithashtu nuk është gjetur.

në Internet në shumë vende të ndryshme të ofruar mjet me të njëjtin emër ose të ngjashme me te. Dhe opinionet, që kanë përdorur një të ngjashme mjet, shumëllojshmëri, reale dhe negative. Si mos të jetë i gabuar me një zgjedhje?

erdhi Në ndihmë një mik që donte për të blerë këtë produkt në Amazon, por unë e di se nuk mund të shiten natyrore krem për të Kapur Përmasat e gjirit, ajo është vetëm e saj të falsifikuara dhe mashtrim të blerësve.

e Saj mendimit ndihmuar mua, dhe unë shkova në faqen zyrtare të internetit të plotësoni formën:

Adresën e kam testuar dyqan

pas pak minutash I quajtur përsëri Menaxheri. Vajza më tha në mënyrë të detajuar në lidhje me produktin dhe vlerën e saj. Çmimin dhe kushtet e ofrimit të kënaqur me mua. Vetëm e kishte për të pritur. A është e vërtetë, ajo do të të ndihmojë, apo është kjo një shaka?

Si të përdorni?

Dhe tani në duart e një përkujdesur krem Bust Size për zgjerimin e gjirit. Ngjyra e paketimit dhe të përshtatshëm tub duke folur për faktin se prodhuesi kujdeset për klientët e saj. Një të këndshme, parfum do të bëjë një vajzë për t’u shqetësuar rreth që vjen prej saj era. Përveç kësaj, cilësi të lehta dhe të ajrosur. Kur zbatohet nuk është i yndyrshëm, ose ngjitet ndjenjë. Deklaratë të detajuar publikon kushtet e përdorimit.

Rezulton se shfrytëzimi i tyre është mjaft e thjeshtë. Të çojë walkthrough:

 • të Përgatitur lëkurën e bustit. Ajo duhet të jetë e pastër dhe e thatë.
 • Butësisht shtrydh jashtë pjesë e krem në majë të gishtave dhe masazh gradualisht të fillojnë të aplikoni vaj e parë e gjirit, atëherë e tjera.
 • të Relaksoheni për disa minuta, le të lëkurës për të marrë frymë dhe të presin deri në substancë është zhytur.
 • një herë Më shumë, të bëni një masazh të butë të gjirit.

 • Procedura është realizuar në mëngjes dhe në mbrëmje për 2 – 3 javë.
 • a Nuk e FSHIJ lëkurën shumë, nuk e shtyrë në gjoks.

mangësi përfshijnë faktin se gjatë gjithë kohës ajo do të marrë ju e aplikimit, ju duhet të kaloni 20 minuta, në ritmin tim të jetës është shumë e madhe. Megjithatë, masazh është shumë e rëndësishme, si kur fërkim qarkullim rritet dhe të gjirit të bëhet më fleksibël dhe të butë në vetëm pak ditë.

Bust Size do të ju lejojnë për të veshin zhytje neckline

një Tjetër fakt i rëndësishëm, Bust Përmasa të përshtatshme për gratë e të gjitha moshave – dhe një vajzë e re, e cila disi nuk rriten Gjinjtë. Dhe të rritur grua mbi 40 të cilët i kanë humbur shpresat për të rivendosur ish-formë dhe vendosmëri.

a Ka ndonjë efekt?

Pas 14 ditë përdorim Bust Size e gjirit augmentation, unë më në fund ndjerë tërheqëse dhe femërore. Njerëzit filluan të ndaluar për mua pikëpamjet. Nuk ishte diçka që unë nuk ishte pritur. Kur urdhëron tools, dëshira ime kryesore ishte thjesht për të shtrënguar në gjoks dhe për të hequr të shëmtuar shënon pas të ushqyerit. Por përdorimin e krem çuar në faktin që im bust ishte rritur nga 1.5 në madhësi. Vetëm kam pasur për të shpenzuar para për të blerë të ri bra tuaj të ri Gjinjtë.

Burri është i kënaqur, në mendimin e tij, kur ju të prekni lëkurën u bë i butë, i zbehtë rozë, u zhduk vogël njolla të errëta, dhe shenjat e shtrirje u bë i padukshëm. Zemrat janë ngritur dhe të harmonishëm. Efekti i zgjerimit të gjirit është e mahnitshme.

Vetëm një muaj e përdorimit, dhe të tilla një rezultat të dukshëm. Nga rruga, një tub është e mjaftueshme për 4 javë. Për të ndaluar këtë unë nuk jam duke shkuar, edhe pse nuk e kam lexuar në forum se rezultati nuk zhduket kur ju të pushoni të jeni të Bust Size. Për të ndërtuar mbi këtë sukses dhe të bëhet më tërheqëse për meshkujt, unë do të ri-qëllim.

Shumë gra të dëshironi të bëni të tyre të përsosur ilustrimin me ndihmën e ushtrime fizike, të kirurgjisë dhe të tjera metoda tradicionale. Tani një vlerësim të lartë në tim rating mori Bust Size. Ata të cilët ende kanë dyshime në përzgjedhje, lista avantazhet kryesore të këtij mjet i mrekullueshëm:

 • elastike, të lartë dhe të tendosur gjoks;
 • harlisur neckline;
 • mungesa e shënon shtrirje;
 • kushtet më të mira kur blejnë mjete;
 • rezultatet e shpejtë dhe lehtësinë e përdorimit.

duke Provuar këtë mrekulli, unë mund të them që ju do të rritë tuaj vetë-respekt, gratë do të jenë zili të shikojmë në ju, njerëzit të admirojnë, dhe kjo është e gjitha në sajë të krem Bust Size.

PoorAverageGoodVery GoodExcellent (210 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *